
High tea – Toos en Jet
Kunnen jullie mijn Vervroegd moederdag cadeau nog herinneren? Daar kon je in lezen dat ik een high tea pakketje voor mijn moeder gekocht had met natuurlijk een echte high tea erbij. Nu hebben we eindelijk de high tea gedaan en in deze blog kunnen jullie lezen wat ik er van vond.
Sowieso vind ik de locatie al een echte topper. Ik ben dol op Reitdiephaven. Dit ligt in de provincie Groningen. Ik kom er voor werk ook elke dag en vind het echt prachtig om daar naar die huisjes en bootjes te kijken. Kennen jullie onderstaande foto nog? Dit is Reitdiephaven.
Genoeg over de locatie, nu verder over de super gezellige high tea die ik heb gehad. We hadden gereserveerd om 10.00. Ook deze high tea heb ik via social deal gekocht en ik kon uit een paar tijden in de ochtend kiezen. Toen zijn we maar voor 10.00 gegaan. Onderweg waren we nog in de file gekomen en waren we er rond 10.15. Was geen probleem en het tafeltje stond al enigszins klaar voor ons.
Deze high tea heb ik op social deal gekocht voor €12,50 per persoon. Normaal kost deze high tea bij bakkerij Toos en Jet €25,- per persoon.
Hier onder op de foto kun je de etagère vol met lekkers zien dat we hadden gekregen. Normaal ben ik niet zo van de broodjes met van alles er op en eraan waarvan ik eigenlijk niet eens zo goed weet wat er in zit. Natuurlijk werd het wel verteld wat het was maar dan alsnog weet je niet wat er precies in zit maar deze waren echt heerlijk.
Zien jullie die cakejes rechts onder? Ik heb echt een wortel fobie ( nee ff serieus, gruwel er gewoon van als ik ze zie) en ik zag die etagère en ik zei gelijk: nou leuk geprobeerd maar dat krijg je er bij mij echt niet in. Hoe kan je wortels in een cake doen?!?!?
Ik heb vaker een high tea gedaan en dit is echt een goed gevulde etagère ook als de prijs €25,- was. Ik zou het er persoonlijk niet voor over hebben maar het is het zeker waard.
Als de thee pot met heet water leeg was, kon je even een gil geven en dan werd hij weer gevuld. Je kon zelf kiezen wat voor een theetje je wou drinken. Ik had echt struggles met de thee kopjes. Je had aan de kopjes zo’n heel smal oortje. Ik drink normaal uit bekers van 500-850 ml dus daar zit ook een beste oor aan om het vast te houden, dit was wel even wennen dus haha!
Op die worteldingetjes na, was alles echt hartstikke lekker! Het personeel was vriendelijk en ik vind het echt een top locatie. Ik vind dit dus zeker een aanrader. Ook verkochten ze heerlijke andere broodjes en taartjes enzo. Of nja, niet gehad maar zag er allemaal heel goed uit!
Hebben jullie ooit een High tea gedaan?


37 reacties
Daniëlle
Oooh dat ziet er heerlijk uit, ik ga het daar eens proberen!
Lisanne Pörteners
Het ziet er echt heerlijk uit. Lekker veel gebakjes hmmmm 🙂
Pingback:
Marcelina - A cup of happiness
Hier zou ik ook wel eens gezellig heen willen. Lijkt me erg gezellig en veel lekkers haha. Jammer dat het wat verder weg is vanaf mijn huis.
silkeblogs
Hoe leuk is dat! Ik vind het echt zo’n leuk concept, maar denk je dat je het ook met koffie kan doen?
Henk Hofman
lijken me heel irritante theekopjes met zo’n klein oor;-), maar de high tea ziet er erg lekker uit!
Melissa
Jaaa wat onwijs lekker! Altijd weer een verassing wat je krijg bij een high tea. Wij gaan binnenkort weer 1,doen
Pingback:
Janet
Dat ziet er lekker uit zeg. Een high tea is altijd een goed idee. Ik heb het wel vaker gedaan en vind het altijd super leuk. Oh en worteltaart vind ik juist één van de lekkerste dingen, heerlijk!
Henny Veldkamp
Nee nog nooit gedaan, maar lijk me ech chill om eens te gaan doen, staat op mijn to do list
Sabine
Oeh dat ziet er goed uit allemaal zeg. En nee, nog nooit gedaan maar wordt wel eens tijd zo te zien haha.
lindaschrijfthetop
Het ziet er heerlijk uit. Ik heb het nog nooit gedaan.
Nicole Orriëns
Nee, ik heb nog nooit een high tea gedaan, maar het lijkt me zeker de moeite waard om eens te proberen. En ik houd juist erg van dat soort kleine theekopjes : )
susanwijdemans
Nog nooit gedaan, maar lijkt mij wel super leuk om eens te doen!
Anke (Fanke.nl)
Oeh, de high-tea ziet er echt heerlijk uit!
Cynthia
Oh ja ik houd wel van een high tea. Het ziet er superlekker uit!
Nicole Orriëns
Oh wauw, dat ziet er goed uit inderdaad! Vrolijk ook, met al die kleurtjes van de lekkernijen!
bookstamel
Wat een gezelligheid om lekker samen met je moeder een high tea te doen. Ik ben echt gek op een high tea. Wel zie ik hier vooral heel veel zoetigheid en weinig hartige gerechtjes of lijkt dat maar zo. Het is natuurlijk een bakker dus snap het wel maar zou dat zelf wel jammer vinden.
Josan
Het ziet er heerlijk uit! Wij hebben veel kennissen in Groningen dus ik moet er zeker maar een keer langs gaan. In tegenstelling tot jou vind ik worsteltjes dus heerlijk.
infomiratellsnl
Ik hou van high Tea’s, het ziet er ook allemaal zo lekker uit!
3lles
Ziet er zoooo lekker uit! Zelf heb ik 1x eerder een high tea gedaan en dat was echt een groots succes. Het is zoo gezellig!
Liefs,
Elles
Laura
Ik heb ‘t nog nooit gedaan, maar zou ‘t wel eens willen doen! Ik hou van zoetigheid én van thee, dus echt iets voor mij!
Manon
High tea’s zijn leuk he! Ik vind wel soms dat er te weinig hartig is. Hadden jullie alleen die broodjes en verder niks hartigs?
Wanda
Hoewel het niet eens ver bij ons vandaan is, ben ik nog nooit bij Reitdiep haven geweest, toch maar eens een keer die kant op want het is inderdaad erg mooi. Zo’n high tea l lijkt me dan ook wel wat, ziet er erg lekker uit
Xarifa
Zelf heb ik nog nooit een High tea gedaan, maar wil het ooit nog eens gaan doen
feliceveenman
en dat lees ik dan vlak voor ik wil gaan lunchen…nu knort niet alleen mijn buikje,nu zit ik ook nog stiekem te likkebaarden…
Rory Blokzijl
Leuk! Daar was je moeder vast heel blij mee. Ik heb zelf regelmatig een high tea gedaan. Die uit het Amstel Hotel in Amsterdam (ze doen het nu niet meer helaas) vond ik onvergetelijk. Later hebben we overigens wel een ‘late tea’ gedaan. Maar dat zijn echte thee-cocktails, wel met allerlei lekkernijen erbij. Alleen een stuk duurder dan een reguliere high tea, dat dan weer wel. Voor heel af en toe wel een aanrader. Als je echt iets te vieren hebt.
Tania
Dat ziet er superlekker uit. Zelf heb ik nog nooit een high tea gedaan maar het staat wel op mijn lijstje om eens te doen
Caroline
Ik ben dol op high tea en zo te zien was deze high tea een zeer geslaagd smulfestijn!
lodi
Ik ben dol op een high tea, ik vind het zo gezellig, dit ziet er goed uit hoor en prijzig is het altijd wel, dat is zo. Leuk dat je het nu goedkoper kreeg.
Dees
Ziet er heerlijk uit! Jammergenoeg kan ik deze nooit meer doen. Ik heb onlangs een tarwe en lactose (zware) intolerantie en eet niets meer van taart, brood en cake of koek helaas.
Ik baal hier enorm van want ik kon het wel eten vroeger.
racheltjuh
nog nooit gedaan omdat ik de dingen niet mag eten helaas. mijn puber meiden hebben er wel een paar gehad en die vonden het super leuk en lekker 😀
notanotherdivablog
Heb ik nog nooit gedaan, maar als ik dit zo lees zou ik het eigelijk zeker eens moeten.
Liefs, Eva
http://www.notanotherdiva.com
Deborah
Ach hemel.. Alleen al bij het zien van al dat lekkers loopt het water mij in de mond.
Wat grappig dat je hier nu een blog over schrijft. Ik heb gisteren geopperd om hier ook eens een High Tea te doen.
Mijnbrazilie.nl
Leuk! High Tea ook wel eens gedaan. Die foto lijkt wel genomen op een plek in Groningen waar ik ook wel eens geweest ben. Is dat in de buurt van blauwstad?
alexenlizzy
Dat Reitdiephaven ligt in Duitsland? Of in Groningen? Lijkt me leuk om bijvoorbeeld voor moederdag te doen. Ze wonen in Blijham, dus ik ga wel eens die kant op. Super leuk idee.
Life by - Mandy Eggens
Dit is in Groningen! Ik zal het even bijwerken. Blijham is vlakbij mij 🙂